A gyönyörű, természetközeli környezetben elterülő, világszínvonalú, exkluzív szolgáltatásokat nyújtó AVALON PARK csapata új kollégákat keres

Szobalány

pozícióban.

Amit kínálunk neked:

  • Kiemelt, bejelentett bérezés;
  • Távolsági bérlet 100%-os térítése;
  • Térítésmentes személyzeti étkezés;
  • Természetközeli, exkluzív munkakörnyezet;
  • Fiatalos, lendületes csapat;
  • Támogató munkahelyi légkör;
  • Előre lépési és bérfejlődési lehetőség!
  • 2 számú buszvégállomástól autó szolgálat biztosítása a parkba jutáshoz.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Közös helyiségek (recepció, közös mosdók, folyosók) takarítása;
  • Vendégszobák és folyosók takarítása a szállodai sztenderdek figyelembevételével;
  • Minibár feltöltése, textíliák kezelése;
  • Szobai bekészítések eljuttatása (bor, pezsgő, gyümölcstál).

Mik az elvárásaink?

  • Ápolt megjelenés;
  • Kedves személyiség;
  • Csapatszellem;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó teherbíró képesség.

Előny jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolctapolca

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, érdeklődve várjunk pályázatát a JELENTKEZEM gombra kattintva.