Accent Hotel Management Kft (ACCENT HOTEL MANAGEMENT KFT.)
  • Az Accent Hotels által üzemeltetett Club Hotel am Kreischberg
    Stájerország szívében, a kreischbergi sífelvonó völgyi állomásától alig 100 méterre található. A téli sportok mellett az egész évben gyönyörű alpesi táj, családi- és sportprogramok hosszú sora, valamint a stájer konyha remekei vonzanak rengeteg magyar vendéget Kreischbergre és Murauba. A Club Hotel am Kreischberg 137 apartmannal és 29 szobával, wellnessrészleggel, fitneszteremmel, játszótérrel és számos szabadidős tevékenységet kínáló játékszobával várja vendégeit.

    További információk: az Accent Hotels honlapján

  • Csatlakozz hozzánk

    Szobafoglalási munkatárs

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szobafoglalással kapcsolatos levelezések, telefonok intézése,
      • Szobafoglalási szoftver, online értékesítési csatornák ismerete és kezelése,
      • Támogatás foglalási előrejelzések, statisztikák elkészítésében,
      • Árajánlatok kiküldése egyéni és csoportos szegmensekben,
      • A megrendelt visszaigazolások kiküldése, előlegek követése,
      • A rendelésállomány naprakészen tartása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete,
      • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
      • MS Office szoftverek ismerete,
      • Vendégorientált szemlélet, jó kommunikációs készség,
      • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés,
      • Jó problémamegoldó képesség,
      • Rugalmasság, csapatmunka szeretete,
      • Önállóság és time management, prioritások megfelelő kezelése.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Szállodai recepciós vagy rezervációs tapasztalat,
      • Protel és / vagy Hostware szoftver ismerete,
      • További nyelvek ismerete.

    Amit kínálunk:

      • Ausztriai munkavégzés (Steiermark) szálláslehetőséggel,
      • Versenyképes jövedelem,
      • Szakmai fejlődési lehetőség,
      • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekvő vállalatnál,
      • Munkanapon napi egyszeri meleg étkezés,
      • Szállodaláncon belüli kedvező üdülési lehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Szállodaipar
    • Turizmus, Utazásszervezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    A-8861 Sankt Georgen am Kreischberg, Kreischbergstraße 5.

    Fényképes magyar és lehetőség szerint német nyelvű önéletrajz

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.