RENOWALL Kft.
Csatlakozz hozzánk

Szobafestő-mázoló

pozícióba!
Vállalkozásunk 2000. augusztusa óta működik, kis létszámú, családias légkörben. Családi házak, lakások, belső falfestési, mázolási, tapétázási munkáit vállaljuk.
Gyakran kapunk megrendelést iskoláktól, óvodáktól, hivataloktól.

Főbb feladatok, munkák:

Teljes munkaidőre, tapasztalattal rendelkező, szobafestőt keresünk, családias, kis létszámú csapatunkba.
Kezdés 6.30 törökbálinti raktárunkban, befejezés 16.00. Munkaruhát, szerszámot, a raktártól a munkahelyig való utazást biztosítjuk. "B" kategóriás jogosítványnak, tapasztalatnak, 50 év alatti korosztálynak örülünk.
Kiemelkedő bérezés, megállapodás alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Fontos a pontosság, az igényes munkavégzés, szeretjük, ha nem dohányoznak körülöttünk és igény a tiszta ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:

Munkáink jelentős része a Budai agglomerációban, illetve a belvárosban van.
A szakma minden részére szükség van, mert leginkább felújításokkal foglalkozunk.
  • szabad hétvége
  • stabil fizetés
  • kiemelt fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Festő, Mázoló

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint, József Attila utca 28.

Lehetőség szerint fényképes önéletrajznak örülünk, de a telefonos elérhetőség is adott.