Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Deferend Szitanyomó és Grafikai Kft.

Szita- és transzfernyomó

Hirdetés szövege:

    Filmnyomó üzemünkben keresünk álló, fizikai munkára munkatársakat állandó munkára. Pólónyomás, transzfernyomás, gépkezelői munkakörben, kézi és automata gépekre egyaránt. Nyomdaipari szakmunkások előnyben, de átképzést vállalunk.
    Szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkező fiatalos munkatársakat keresünk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Mansfeld Péter út 27.

Havi nettó fizetési keret: 120 000 - 240 000 HUF

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szita- és transzfernyomó
  • Hirdető cég: Deferend Szitanyomó és Grafikai Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Filmnyomó üzemünkben keresünk álló, fizikai munkára munkatársakat állandó munkára. Pólónyomás, transzfernyomás, gépkezelői munkakörben, kézi és automata gépekre egyaránt. Nyomdaipari szakmunkások előnyben, de átképzést vállalunk.Szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkező fiatalos munkatársakat keresünk.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 120000 - 240000 HUF
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.03.14
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1