Érdekel a repülés világa? Szeretnél tagja lenni a légiforgalmi irányítók képzését támogató csapatnak?

Új kollégát keresünk

Szimulátor álpilóta

feladatokra megbízási szerződéssel!

Feladatok:

    Az álpilóta többek között a légiforgalmi irányítói szimulátoros képzések, új eljárások bevezetésével kapcsolatos fejlesztésének egyik nélkülözhetetlen résztvevője. Ő az, aki az irányító által kiadott utasítások szerint mozgatja szimulátor rendszer segítségével a virtuális repülőgépeket, változtatva a magasságukat, a sebességüket, az irányukat. Segítségükkel a valós helyzetekhez nagyon hasonló körülményeket tudunk biztosítani a képzésben, fejlesztések validációjában résztvevők kollégák számára.

Jelentkezési feltételek:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • középfokú vagy annál magasabb szintű angol nyelvismeret
  • angol nyelvű rádió-távbeszélő kifejezések (fónia) ismerete és magabiztos használata
  • szakmai jártasság az aviatika témakörben
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • büntetlen előélet

Az ideális jelölt:

  • tudja vállalni a rugalmas, változó beosztást
  • csapatjátékos
  • képes a figyelmének megosztására

Elvárt képességek:

  • megosztott figyelem - a hallott információ feldolgozása, számítógépes programban való alkalmazása, a kapott információ visszaismétlése, több monitor egyidejű figyelése, a rendszerüzenetek visszaellenőrzése
  • jó kommunikációs készség
  • alkalmazkodó készség
  • együttműködési készség
  • gyors reakciókészség
  • fokozott terhelhetőség
  • rugalmasság

Jelentkezéskor, a következőket küldd:

  • önéletrajz, mely tartalmazza az elérhetőségeket (aktívan használt e-mail címet, mobiltelefonszámot)
  • motivációs levél
  • amennyiben rendelkezik vele, szakszolgálati engedély másolata, illetve a szakmai tapasztalat egyéb módon történő igazolása
  • iskolai végzettséget igazoló okirat(ok) másolata

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

    pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Légi közlekedés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezni a HungaroControl Zrt. honlapján a "Jelentkezem" gombra kattintva, magyar nyelvű, szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehet.