A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: a holnap mobilitását formáljuk.
Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Szimulációs mérnök

Referencia kód: PR

Főbb feladatok:

  • konstrukció közeli mechanikai véges elem számítások végrehajtása
  • jelenlegi módszerek tovább fejlesztése és új szimulációs eljárások kidolgozása
  • eredmények előkészítése és prezentálása a megbízó területek felé, szükség esetén megoldási javaslatok kidolgozása
  • szoros együttműködés a projekttagokkal, aktív részvétel validálási folyamatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Creo Parametric és ANSYS Workbench vagy ABAQUS CAE ismeret
  • alapos ismeretek mechanika és anyagismeret terén
  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (MS Office)
  • kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • rugalmas munkaidő,
  • albérlet támogatás,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőségek,
  • ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek,
  • szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Zanati út 31.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz:
+36 94/588 100

Schaeffler Savaria Kft.
Zanati út 31.
Szombathely
9700