Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízható nemzetközi fejlesztőpartnerünk részére keresünk új munkatársat

SZIMULÁCIÓS MÉRNÖK

(HF 12-7941)

pozícióba.

Feladat:

  • Motorvezérlő egységek / Elektronikai / Légzsák vezérlőegységek vizsgálata végeselemes analízis (FEA) segítségével,
  • Komplex fizikai igénybevételek és jelenségek (pl. kúszás, kifáradás) modellezése a thermodinamika, dinamika és (thermo-) mechanika területén,
  • Az eredmények értelmezése és megoldási javaslatok kidolgozása a termékfejlesztés során,
  • Modellek validálási koncepciójának kidolgozása, a mérések koordinálása, és az eredmények alapján modellek továbbfejlesztése.

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy fizikus végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Végeselemes szimulációs ismeretek, (előny: Ansys ismeret),
  • Elektronikai készülékek tervezésében, anyagismeretben vagy szilárdtest-fizikában, teszt és/vagy méréstechnikában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széles körű juttatások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol / német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7941”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szimulációs mérnök (HF 12-7941)
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Motorvezérlő egységek / Elektronikai / Légzsák vezérlőegységek vizsgálata végeselemes analízis (FEA) segítségével, Komplex fizikai igénybevételek és jelenségek (pl. kúszás, kifáradás) modellezése a thermodinamika, dinamika és (thermo-) mechanika területén, Az eredmények értelmezése és megoldási javaslatok kidolgozása a termékfejlesztés során, Modellek validálási koncepciójának kidolgozása, a mérések koordinálása, és az eredmények alapján modellek továbbfejlesztése.
  • Elvárások: Gépészmérnök vagy fizikus végzettség, Aktív angol vagy német nyelvtudás, Végeselemes szimulációs ismeretek, (előny: Ansys ismeret), Elektronikai készülékek tervezésében, anyagismeretben vagy szilárdtest-fizikában, teszt és/vagy méréstechnikában szerzett tapasztalat.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2