Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Csepeli szerszámgyártó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Szikraforgácsoló

(DEKRA767)

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Ezen a területen szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalattal rendelkező munkavállalók jelentkezését várjuk.

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • INGERSOLL tömb- és FANUC huzalos- szikraforgácsoló gépen történő munkavégzés
  • Szerszámok, valamint ezek alkatrészeinek gyártása
  • Gépbeállítás
  • Dokumentálás

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem, bér megegyezés szerint
  • Stabil háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámon kérhet:
+36 30 9 724 724, +36 1 427 00 00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát bérigénye megjelölésével.

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szikraforgácsoló
  • Rövid pozíció név: Forgácsoló
  • Hirdető cég: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: INGERSOLL tömb- és FANUC huzalos- szikraforgácsoló gépen történő munkavégzés Szerszámok, valamint ezek alkatrészeinek gyártása Gépbeállítás Dokumentálás
  • Elvárások: Középfokú szakképesítés 2 műszakos munkarend vállalása Műszaki rajzolvasási készség Precíz, pontos, önálló munkavégzés Gyors problémamegoldó képesség Ezen a területen szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalattal rendelkező munkavállalók jelentkezését várjuk.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20