A Richter Gedeon

Szignáló-átnéző gépkezelő

    munkatársakat keres
    Munkavégzés helye: Debrecen
    Referenciaszám: 30018794

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
    a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatai:

  • Gyógyszer termékek vizuális átnézése;
  • a gyógyszergyártó gépek kezelése, csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése, címkézése, bliszterezése;
  • kézi csomagolás;
  • gyógyszeripari gépek tisztítása az előírt munkautasítás alapján;
  • munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk elvégzése;
  • az üzem GMP körülmények szerinti működésének betartása.

Az ideális jelölt:

  • Középfokú végzettséggel (gimnáziumi/szakközépiskolai érettségi, szakiskolai bizonyítvány);
  • alapfokú informatikai ismeretekkel;
  • önálló és precíz munkavégzésre alkalmas, jól terhelhető, stressztűrő, monotonitást tűrő, együttműködő, csapatjátékos készségekkel rendelkezik.

Előnyt jelent:

  • Vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari gyakorlati tapasztalat.

Munkarend:

  • Betanulás követően 2 műszak.

Amit kínálunk:

    Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.
    • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
    • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
    • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
    • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
    • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a referenciaszám és bérigényének feltüntetésével szíveskedjék csatolni.