Szerződés adminisztrációs munkatárs

Stratis Kft.

1037 Budapest, Szépvölgyi út 139.

A hazai menedzsment és IT tanácsadási piac egyik innovatív, a Budapest Business Journal által összeállított vállalati rangsorban a vezetési tanácsadók között az elmúlt évben piacvezetővé vált szereplője vagyunk. Eddigi működésünk során 150 ügyfélnél, 1000 projektben dolgoztunk, jellemzően ügyféloldali, szállítófüggetlen partnerként. Ennek alapját dinamikus, proaktív és elkötelezett szakemberekből álló, jó hangulatú csapatunk biztosítja.
Partnereink belénk vetett bizalma és a prémium szolgáltatásaink iránt megnövekedett igény indokolttá teszi csapatunk bővítését. Ha szeretnél egy profi és támogató csapat tagja lenni, és magadra ismersz a következő leírásban jelentkezz:

Feladatok:

  • Rendelésekhez, beszerzésekhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, összeállítása az alvállalkozókkal és megrendelőkkel
  • Leszállítandó termékek rendszerezése, dokumentálása
  • Az üzletágvezetők és menedzsment szakmai munkájának támogatása
  • Kontrolling szakterületi támogatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelőkkel
  • Megrendelések, beszerzések ügyintézése
  • Jelentések, kimutatások, prezentációk, elemzések és statisztikák készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Beszerzési és/vagy pénzügyi-számviteli területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Precíz adminisztráció és munkavégzés
  • Diszkréció
  • Szolgáltató szemlélet és munkastílus
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Proaktív hozzáállás, gondolkodásmód
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások)

Előnyt jelent:

  • Nyugdíjasok és kismamák jelentkezését is várjuk rész-, vagy teljes munkaidőben megbízási szerződéssel történő foglalkoztatásban.
  • Közbeszerzési tapasztalat
  • EU-s projektek adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Miért mi?

Cégünk több évtizedes múltra tekint vissza a magyar vezetői és informatikai tanácsadás piacán. A gazdasági válság hatásai bár elérték cégünket mégis megerősödve, piaci részesedésünk növelésével hagytuk magunk mögött ezt az időszakot. A Budapest Business Journal rangsorában a vezetési tanácsadók között 2017-óta piacvezetők vagyunk. Köszönhetjük ezt kollégáink elhivatottságának, kiváló szakmai felkészültségének és a vezetők tudatosságának. Csapatunkban projektről projektre mindenki megtalálja a fejlődési lehetőségeket, melyekkel szélesíthetik és mélyíthetik szaktudásukat.

Többnyire otthonról, időnként budapesti irodaházunkban (1037 Budapest, Szépvölgyi út 139.

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezem gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor