Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DUNAVOX KFT.

A Dunavox Kft. 2007 óta fejleszt és forgalmaz borhűtőket. Jelenleg 40 országba exportáljuk termékeinket, piacunk jelenleg is erős és dinamikusan fejlődik. A Dunavox termékek a borhűtők piacán a felső, felső-közép kategóriába sorolhatók. Jelenlegi létszámunk 10 fő, telephelyünk a XIII.kerületben található.

Szervizvezető

(borhűtő szerviz)

Főbb feladatok, munkák:

    Szerviz részlegünkbe keresünk vezető kollégát.

    A szervizvezető feladatai:

    - 2 szervizes kollégánk feladatainak koordinálása

    - borhűtő alkatrész raktár kezelése

    - hibás ill. szépséghibás borhűtő raktár kezelése

    - kapcsolattartás a külföldi disztribútorokkal ill belföldi szerződött szervizhálózattal

    - önálló döntéshozatal a borhűtőkkel kapcsolatos problémák megoldásában

    - együttműködés a termékfejlesztésben

    A napi adminisztatív tevékenység döntően angol nyelven folyik.

    A munkavégzés hely Budapest XIII. kerület.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - elektronikai és/vagy hűtéstechnikában szerzett tapasztalat

    - önállóság, döntés képesség

    - empátia

    - terhelhetőség

    - tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny a hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    - összetartó csapat, kellemes légkör

    - önállóság

    - lehetőség a Dunavox borhűtők műszaki fejlesztésében való részvételre

    - versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1131, Budapest Rokolya utca 1-13 1. em. 105.

Jelentkezési határidő:

2017. 07. 07.

Fényképes önéletrajzot várunk.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,mobiltelefon,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DUNAVOX KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szervizvezető
  • Rövid pozíció név: Szervizvezető
  • Hirdető cég: DUNAVOX KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok:  Szerviz részlegünkbe keresünk vezető kollégát. A szervizvezető feladatai:- 2 szervizes kollégánk feladatainak koordinálása- borhűtő alkatrész raktár kezelése- hibás ill. szépséghibás borhűtő raktár kezelése- kapcsolattartás a külföldi disztribútorokkal ill belföldi szerződött szervizhálózattal- önálló döntéshozatal a borhűtőkkel kapcsolatos problémák megoldásában- együttműködés a termékfejlesztésben A napi adminisztatív tevékenység döntően angol nyelven folyik. A munkavégzés hely Budapest XIII. kerület.
  • Elvárások: - elektronikai és/vagy hűtéstechnikában szerzett tapasztalat- önállóság, döntés képesség- empátia- terhelhetőség- tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19