Magyarország egész területén szolgáltató szerviz csapatunkba keresünk jó kommunikációs és probléma megoldó képességű munkatársat

szerviztechnikus

munkakörbe.

Feladata ipari méretű aggregátorok karbantartása, telepítése, javítása.

Elvárások:

  • Elektronikai, erősáramú, vagy gépész végzettség
  •  Informatikai alapismeretek
  •  Angol nyelvtudás dokumentáció olvasás szinten
  •  B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • aggregátorok területén szerzett tapasztalat
  •  Ipari elektronikai és informatikai tapasztalat
  •  Gépészeti ismeretek, tapasztalat

Cégünk folyamatos fejlődési, és képzési lehetőséget biztosít az elvárásokhoz igazodó juttatással.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.