VARIOTRADE KFT.

SZERVIZTECHNIKUS

    Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú világmárkájú orvosi eszközök forgalmazásával, szervizelésével foglalkozó cég keres szerviz területére szerviztechnikus kollégát.

Feladatok:

  • Diagnosztikai berendezések telepítése az egész ország területén
  • Garanciális és garancián túli javítások
  • Hibaanalízis és elhárítás
  • Telefonos tanácsadás üzemzavar és egyéb problémák esetén
  • Szervizbeszámolók készítése, adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a Partnerekkel, a Gyártó céggel
  • Eseti eszközök, alkatrészek rendelése, fogadása
  • Szerviztevékenység során felmerülő nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Korábbi szervizkörnyezetben szerzett tapasztalat (diagnosztikai berendezések területén szerzett tapasztalat) előny
  • Kommunikációképes szintű angol nyelvtudás
  • Önállóság, csapatszellem
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű, változatos feladatkör
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Kulturált munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

  • Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERVIZTECHNIKUS