Mennyire vagy merész? Rugalmas, merész ötletekkel rendelkező szerviztechnikust (n/f) keresünk. Csúcstechnológiai vállalatként és a szerszámgépek, valamint a lézertechnika területén megoldások szállítójaként újra és újra definiáljuk a megvalósíthatóság határait.
www.trumpf.com

Trusting in brave ideas.

A TRUMPF vállalatot 1923-ban alapították mechanikai műhelyként, és ebből fejlődött az ipari alkalmazásokhoz való szerszámgépek, lézerek, valamint elektronika világszerte vezető vállalatává. Mára már 70 leányvállalattal a csoportnak majdnem minden európai országban, Észak- és Dél-Amerikában, valamint Ázsiában van képviselete.
Feladatunk a gyártástechnika továbbfejlesztése, gazdaságossá, precízzé, a jövőben is helytállóvá és hálózatba kötötté tétele. Az ipari gyártáshoz való szerszámgépek és lézerek területén piacvezetők, a technológia területén pedig vezető vállalat vagyunk. Innovációinkkal majdnem minden ágazattal együttműködünk. Szoftvermegoldásaink egyengetik az utat a Smart Factory felé, az ipari elektronikában pedig csúcstechnológiás eljárásokat teszünk lehetővé. Világszerte közel 13 400 munkatárs képviseli a TRUMPF családi vállalat teljesítményét és hozzáállását.

Most Te is részese lehetsz sikereinknek!

Folyamatosan fejlődő csapatunkba

Szerviztechnikust

keresünk!

Feladataid lesznek:

  • TRUMPF berendezések üzembe helyezése, karbantartása és szervizelése
  • Műszaki terméktámogatás
  • A munkavégzéshez szükséges szakmai oktatásokon való részvétel

Amit kérünk:

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki diploma
  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmasság, mobilitás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai képzések külföldön és belföldön
  • Versenyképes bérezés
  • Korszerű munkaeszközök
  • Vállalati gépkocsi

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat pdf formátumban a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva! Az önéletrajz elnevezése tartalmazza a jelentkező nevét és a pozíció megnevezését is!