A hosszú múltra visszatekintő, közel 80 országban jelen lévő svájci székhelyű ROBATECH csoport világviszonylatban ismert vezető gyártója az innovatív és fenntartható, széles ipari spektrumot lefedő hideg és meleg ragasztástechnikai rendszereknek.

Műszaki csapatunk erősítéséhez

szerviztechnikus

kollégát keresünk Kelet-Magyarországi munkavégzéssel.

Főbb feladatok

  • A Robatech ragasztórendszerek helyszíni szervizelése, karbantartása, beüzemelése Kelet-Magyarország területén
  • Az üzemeltetés műszaki-szakmai támogatása, az ügyfelek tájékoztatása a berendezésének állapotáról, megelőző és javító eljárásokról, egyedi javításokról vagy modernizációkról.
  • Műszaki-szakmai információk rendszerezése, szakmai kapcsolattartás, munkalapok kitöltése
  • Vezérlések, szabályozók beállítása, kezelése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatszolgáltatások, jelentések időben történő és pontos ellátása,  javítások dokumentálása az ERP rendszerben
  • gondosan vigyáz a szervízgépjárműre és szerszámokra, kezeli  és nyilvántartja az autóban lévő alkatrész készletet

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú gépész, v. elektronikai, v. mechatronikai szakképesítés, és ipari gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • Kelet-Magyarországi lakóhely előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat, nagyfokú utazási hajlandóság
  • Birtokában van az elektromos, mechatronikai, elektromechanikai, informatikai, rendszerek, valamint azok szerkezeti egységeinek és alapvető működésének mind gépészeti, mind elektrotechnikai, mind irányítástechnikai alaptudásnak
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli jövedelem
  • Főállású munkaviszony
  • Hosszútávú, biztos, változatos, önálló munkavégzés egy jó hangulatú csapatban
  • céges szerviz autó, laptop, mobiltelefon
  • Kiváló munkakörnyezet, a munkavégzéshez a legkorszerűbb szerszámok és munkafelszerelés
  • Tőkeerős, stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a havi netto bérigény megjelölésével.