Megbízónk vezeték nélküli analóg, digitális, hang és adat kommunikációval, speciális biztonsági, katonai és rendfenntartó eszközök forgalmazásával, teljes körű integrációjával, üzemeltetésével és karbantartásával 1994 óta foglalkozó, magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, egy tőkeerős cégcsoport tagja. A társaság bővüléséhez keresünk

SZERVIZTECHNIKUST

(vezeték nélküli távközlés)

Feladatai:

az ügyfeleknél üzemelő rádiós és kamera rendszerek SLA szerinti hibaelhárítása, karbantartása, új rendszerek telepítése, eszközök javítása, hibafeltárása országosan. Továbbá telefonos ügyelet vállalása, projekt előkészítések támogatása.

Elvárások:

1-3 év szakmai tapasztalat, idevágó elektronikai, villanyszerelő, elektronikai műszerész, mechanikai műszerész (eligazodás berendezések tápellátásában, kábelezésében, gyengeáramú hibakeresésben) és IT (eszközök TCP/IP címzése, hálózaton keresztüli konfigurálása, vezérlő szoftverek kezelése) alapismeretek.

Továbbá B kategóriás jogosítvány, rendszeres vidéki utak és ügyeleti rendszer, valamint magasban végzett munka (rácsos szerkezetű távközlési tornyokon, pl. antennatelepítés), felvételkor az erkölcsi bizonyítvány C típusú bevizsgálás vállalása, nyitottság új eszközök/technológiák megismerésére, alapfokú angolnyelv-ismeret.

Budapesti lakhely (max 30 km-es vonzáskörzete) előnyt jelent. Előfordulhat 1-3 napos vidéki tartózkodás.

Előnyös ismeretek:

rádiókommunikációs (konvencionális, DMR, Tetra), CCTV, optikai (pl. fotó amatőr múlt), soros vezérlések, mikrocontroller programozási, Mikrotik, PTP, villanyszerelési.

Előnyös gyakorlatok:

antennatelepítési, Ethernet/Optikai kábelezési, könnyűgépkezelői (emelőkosaras vizsgával), ipari alpin (végzettséggel).

Tőkeerős, megbízható cég, nemzetközi referenciákkal. Szakmai fejlődés, önálló munkavégzés, előrelépési, továbbképzési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes pályázatát a felsorolt feladatokban és elvárásokban szerzett gyakorlatának felsorolásával, amelyet bizalmasan kezelünk, technikusi bizonyítványának másolatával a 28875. pályázati számra hivatkozva várjuk.