A nemzetközi piacon sikeresen működő vállalatunk (ausztriai központtal és 2008 óta működő magyarországi leányvállalattal) elsősorban nyomtatási szolgáltatásokkal, illetve reklámipari tevékenységgel foglalkozó cégek számára kínál termékeket. Cégünk professzionális alkalmazásokhoz való nyomdai berendezések forgalmazását kezdi meg, melynek kapcsán ambiciózus munkatársat keresünk a következő pozícióra:

Szerviztechnikus nagyformátumú (LFP) nyomtatókhoz

Új munkatársunk feladata lesz a nyomtatók beüzemelése, valamint betanítás, támogatás és szerviz biztosítása ügyfeleink részére Magyarországon és Ausztria hazánkhoz közeli területein.

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítő csapatunk támogatása technikai szempontból
  • Nyomtatók és azok szoftvereinek beüzemelése az ügyfeleknél
  • Vásárlóink támogatása technikai kérdésekben
  • Gépjavítás és szerviz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Technikusi végzettség
  • Technikusi szakmai múlt
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Célorientált személyiség fejlett problémamegoldó képességgel

Amit kínálunk:

  • Érdekes munkakör egy dinamikus és fejlődő iparágban
  • Betanítás a gyártó Észak-Európai és bécsi training központjában
  • Nemzetközi munkakörnyezet, közvetlen kapcsolattartás az ausztriai szervizcsapattal
  • Céges autó magán használattal

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát a lehetséges kezdési idő megjelölésével. Kérjük magyar, illetve lehetőség szerint angol nyelvű önéletrajzát küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest