Cégünk az iránt kötelezte el magát, hogy üzletláncok, bank- és takarékhálózatok, helyi és helyközi közlekedési társaságok, pénzváltók és pénzszállítók, mikro és multi cégek készpénz feldolgozási és automatizálási folyamatait megismerjük, igényeit kiemelkedő minőségű, innovatív termékekkel elégítsük ki. Célunk, hogy rendszereink tökéletes élményt biztosítsanak a mindennapi munkában. Szervizcsapatunkat az elkötelezettség, az innováció utáni vágy és a műszaki szenvedély köti össze.
Csapatunk bővítésére keresünk

SZERVIZ TECHNIKUSOKAT

Feladatok:

  • Bankjegy- és érmeszámolók, valamint egyéb banktechnikai eszközök szervizelése, karbantartása, javítása ügyfeleinknél
  • Páncélszekrények javítása, karbantartása, vésznyitása terepen
  • Új eszközök beállítása, tesztelése, oktatása vevők részére
  • A fenti eszközök működésének és kezelésének bemutatása ügyfeleknek
  • Szükséges dokumentumok kezelése: munkalapok, szállítólevelek, átadás-átvételi jegyzőkönyvek
  • Hétvégi ügyelet ellátása havi egy alkalommal

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Elektronikai végzettség
  • Páncél szervizelésben szerzett tapasztalat

A cég ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Változatos munka
  • Céges eszközök
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.