MEYRA-ORTOPEDIA Kft
  • MEYRA a megbízható német márka már több mint 80 éve. MEYRA a világ egyik legismertebb és legsikeresebb kerekesszék és rehabilitációs eszköz gyártója. 2018-tól a MEYRA CSOPORT égisze alatt folytatja a tevékenységét. Az évtizedes hagyományokra épülő „We move people” jelmondatot az egész vállalatcsoportra érvényesíti.

    Termékeink nélkülözhetetlen társa a mozgásszervi betegségben szenvedők számára, segít szembenézni a mindennapi élet kihívásaival.

  • Szerviztechnikus

    Főbb feladatok, munkák:

      • Gyógyászati segédeszközök javítása, szervizelése, lépcsőliftek telepítése. A szervizelés történhet műhelyben illetve az eszköz használójának otthonában.
      • Javítandó eszközök: elektromos kerekesszék, elektromos mopedek, mechanikus kerekesszékek

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Jogosítvány
      • Középfokú műszaki végzettség
      • Mozgáskorlátozottakkal illetve az eszközöket használókkal történő empatikus fellépés

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek