Partnerünk egy, a Lifting Businesses iparban vezető vállalat, amely 17 000 alkalmazottal, 600 különböző lokációval rendelkezik és 50 különböző országban van jelen. Megbízásukból keresünk Szerviztechnikus pozícióba új kollégát.

Szerviztechnikus

Feladatok:

  • daruk, emelőgépek, híddaruk megelőző karbantartásának elvégzése
  • tervezett javítások végrehajtása
  • eseti meghibásodások elhárítása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • saját munka megszervezése a megfelelő társosztályokkal közreműködve

Elvárások

  • középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések karbantartásában, szerelésében, szervizelésében
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • rugalmas, családbarát munkavégzés
  • versenyképes jövedelem (túlóra díj, készenléti díj, éjszakai pótlék biztosítása)
  • fix belföldi napidíj
  • egészségpénztári támogatás
  • laptop, telefon, autó (saját használatra is)
  • munka elvégzéséhez szükséges eszközök biztosítása (szerszámok, munkaruha, stb.)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek, képzések
  • hosszú távú munkalehetőség, karrier
  • magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés
  • jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Mózes Zsófiát a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a +36 30 905 7307 telefonszámon!