MacDermid Alpha Hungary Kft.

Szerviztechnikus

A MacDermid Alpha Hungary Kft. 20 éve sikeresen működik Magyarországon, az elektronikai ipar és autóipar számára gyárt forrasztástechnikai termékeket. A cégünk az Element Solutions cégcsoport tagja, amely egy világszinten elismert, speciális vegyipari termékek gyártásával és technikai szolgáltatások biztosításával foglalkozó vállalat. A MacDermid Enthone üzletág egyike a világszerte vezető galvántechnikai szakcégeknek. A MacDermid Enthone elektrokémiai/kémiai felületkezelési/ galvanizálási eljárásokhoz fejleszt, gyárt és forgalmaz termékeket, melyekkel fémeken/műanyagokon dekoratív és funkcionális rétegek alakíthatók ki

Főbb feladatok, munkák:

· technikusként minden galvanizálási eljárásért felelős (kivéve nyomtatott áramkör)
· jelentések készítése: vevőlátogatásokról, vevőkívánságokról, technikai trendekről és a piaci versenyaktivitásról
· a galvanizálási eljárást támogató vizsgálatok pl. mintafelületek bemutatása a vevőknél
· galvanizálási technológiák kidolgozása
· vevők alkalmazástechnikai támogatása
· eljárások és berendezések üzembehelyezése
· segítségnyújtás vevő- és eljárásproblémáknál
· kapcsolattartás vevők és a belső szerviz között
· értékesítést támogató műszaki tanácsadás
· mintavételezés a galvánfürdőkből hibalehetőségek behatárolására vagy technikai bemutatáshoz
· műszaki adatok és a bevezetett intézkedések eredményének, ill. vevőknél történő változtatások dokumentálása
· vevőtámogatás eljárás-továbbképzések alkalmával
· telefonos tanácsadás
· elektrolitok gyakorlati próbája alkalmazástechnikai problémák esetén
· 5S támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Középfokú végzettség
· 1-2 éves elsősorban galvanizálási vagy esetleg egyéb felületkezelési területen szerzett tapasztalat
· Alap szintű angol nyelvtudás
· Gépjárművezetői engedély
· Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
· Kommunikációs képesség
· Problémamegoldóképesség
· Empátia
· Csapatmunka
· Akalmazkodóképesség
· Meggyőzőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelv tudás
  • Alap vagy kommunikációs szintű német nyelv tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő cafeteria
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Családbarát környezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 2.

Jelentkezem gomb megnyomása után kérjük küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven