BECK AND PARTNERS Kft.

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében!

Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe:

SZERVIZTECHNIKUS

Szerviztechnikus - Lézernyomtató/fénymásoló (Szombathely)

Főbb feladatok, munkák:

  • Lézertechnológiával működő irodai nyomtatók/fénymásolók hardver oldali szervizelése
  • Gépek telepítése
  • Hibák elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lézertechnológiával működő irodai nyomtatók hardver oldali szervizelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Műszaki problémák felmérése
  • Önálló megoldás keresés, munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Céges autó munkavégzéshez és magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Munkavégzéshez biztosított eszközök (szerszámok)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Xerox/ Kyocera/ Ricoh/ HP/ Canon/ Brother nyomtatógépek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vas megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Szombathely és környéke (60-80 km-es körzet)
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül.