Közmű-és Szivattyútechnika Kft.
Munkatársat keresünk

Szerviztechnikus

pozícióba.
Magyarország egyik legnagyobb Grundfos szerviz partnereként, több mint 10 éve szivattyútechnikával foglalkozik cégünk.
Elsődlegesen szerviz és karbantartási feladatokat látunk el, de portfóliónkban meghátalhatóak műszer- és irányítástechnikai berendezések is.
Budapest és Pest megyére terjed ki szervizhálózatunk, telephelyünk Törökbálinton található.

Főbb feladatok, munkák:

  • Keringtető, szennyvíz, búvár, és átemelő szivattyúk telepítése, szervizelése,
  • Tervszerű, ütemezett karbantartási feladatok végrehajtása, dokumentálása,
  • Ad-hoc jellegű szervizes feladatok végrehajtása, dokumentálása,
  • Időszakos műszaki ügyelet biztosítása,
  • Munkalapok pontos vezetése, teljesítések dokumentálása,
  • A javításhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendelés indítása a beszerzéssel együttműködve,
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, a vezetővel, munkaszervezővel,
  • Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete
  • Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépész technikus vagy egyéb középfokú műszaki szakirányú végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Jó probléma megoldó képesség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szivattyúk javításában szerzett tapasztalat
  • Hegesztői bizonyítvány (Kézi ívhegesztés bevont elektródával),
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Min. 2 éves épületgépészeti szakmai tapasztalat,
  • Villanyszerelői képesítés
  • Nehézgép kezelő jogosítvány,
  • Emelőgép kezelői jogosítvány,

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatást,
  • Biztos és hosszú távú lehetőség stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Munkavégzéshez szükséges autót, védőfelszerelést, szerszámokat biztosítunk,
  • Igényes munkaruházat már belépéstől,
  • Oktatás, képzések, fejlődési lehetőség,
  • Kihívásokkal teli, izgalmas munka,
  • Munkába járási támogatás,
  • Céges mobiltelefon,
  • Jó munkahelyi légkör, kedves kollégák,
  • Szakmailag felkészült, összetartó csapat, támogató vezetés,

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!