Mindennapjainkat a kimagasló motiváció, nyitott kommunikáció és egy gyakorlatban is támogató légkör jellemzi. Nálunk a „vezetők ajtója mindig nyitva van” hétköznapi valóság és nem csak egy mítosz, a kollégák visszamosolyognak rád hétfő reggel is, és a saját kérdéseid, ötleteid nyitott, kíváncsi fülekre találnak.

Abban hiszünk, hogy a kimagasló ügyfél élmény a Konecranes márkanév mögött álló emberekre épül – olyan kollégákra, akik elkötelezettek a prémium minőségű daruk és emelőberendezések szolgáltatása iránt ügyfeleink számára. Minden tevékenységünk mögött a magas színvonal iránti szenvedélyünk és lendületességünk áll.

SZERVIZTECHNIKUS

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

  • Daruk, emelőgépek, híddaruk megelőző karbantartásának elvégzése
  • Tervezett javítások végrehajtása
  • Eseti meghibásodások elhárítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Saját munka megszervezése a megfelelő társosztályokkal közreműködve

Amire szükséged lesz, hogy ebben a munkakörben megalapozd a sikered:

  • Középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések karbantartásában, szerelésében, szervizelésében
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány

Innen tudod, hogy ez a munka Neked való! :)

  • Folyamatos igényed van a tanulásra, elszánt vagy a fejlődés iránt (mi pedig maximálisan támogatunk ebben)
  • Nem tántorít el, ha magasban kell dolgoznod – tudd vállalni a magasban végzendő munkát
  • Szeretsz vezetni és utazni – minden nap menned kell majd az ügyfeleinkhez
  • Precíz vagy és igényes a munkádra – felelősséget vállalsz az elvégzett munkádért
  • Szeretsz egy támogató csapat tagja lenni, lehet Rád számítani és segítőkész vagy

Előnyt jelent, ha:

  • *Rendelkezel Emelőgép ügyintéző képesítéssel*
  • Rendelkezel Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítéssel
  • Robbanásbiztos berendezések kezelője vagy
  • Jártas vagy PLC vezérelt gépekben
  • Van hegesztői képesítésed (ív-, lánghegesztés)
  • Erős vállalkozói szemléleted van (a heti munkabeosztásod az erre dedikált kollégák segítségével Te tervezed magadnak, és Te vagy a vállalatunk arca az ügyfelek felé :) )
  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséged van
  • Van targonca, személyemelő vagy emelőgépkezelő jogosítványod
  • Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot

Amit kínálunk számodra:

  • Rugalmas, családbarát munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem (minden egyes munkaórád után kifizetünk Téged, és biztosítunk túlóra díjat, készenléti díjat, éjszakai pótlékot, ha szükség esetén úgy alakulna a munkavégzésed)
  • Fix belföldi napidíj
  • Egészségpénztár
  • Laptop, telefon, autó (saját használatra is)
  • Munkád elvégzéséhez szükséges MINDEN eszközt biztosítunk a szükséges mennyiségben (szerszámok, munkaruha, stb.)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek, képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség, karrier
  • Magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör

Lokáció:

    országosan bárhonnan végezhető (a Te lakóhelyed körüli régióban)
    Előnyben a következő lokációk: Székesfehérvár, Tatabánya Budapest, Eger, Győr, Nyíregyháza

    A Konecranes globális szinten vezető a Lifting Businesses™ iparban és számos, széleskörű profillal rendelkező partnert szolgál ki. Egy valódi globális vállalat vagyunk 17,000 alkalmazottal, 600 különböző lokációval és 50 különböző országban vagyunk jelen. Több, mint 80 éve munkánkat a különböző iparágakban tevékenykedő vállalatok eredményessége és hatékonysága növelésének dedikáljuk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető