JF CNC SZERVIZ KFT.

Munkatársat keresünk

Szerviztechnikus-karbantartó

pozícióba.

Cégünk portfóliójába több, mint 20 éve a CNC gépek szervizelése, karbantartása és felújítása tartozik, számos géptípust készítettünk fel a folyamatos, pontos munkavégzésre.

Főbb feladatok, munkák:

Szerviz cégünk azonnali munkakezdéssel keres villanyszerelő, erősáramú berendezés szerelő, villamosmérnök, gépész, gépészmérnök, elektrotechnikus végzettségű kollégát. Munkaterület CNC gépek, megmunkáló központok, esztergagépek szervizelése, javítása, felújítása. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmai végzettség. Jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent a területen szerzett tapasztalat és angol, német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

Amit nyújtunk: versenyképes jövedelem, továbbképzések, szakmai fejlődés.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.