Az Inducon Bt. 1989 óta foglalkozik ipari mosodai berendezések karbantartásával, szervizelésével, felújításával és értékesítésével.

Szerviztechnikus / Karbantartó

Feladatok:

    Az Inducon Bt. 1989 óta foglalkozik ipari mosodai berendezések karbantartásával, szervizelésével, felújításával és értékesítésével. Cégünk bővítése érdekében SZERVIZTECHNIKUS/KARBANTARTÓ munkatársat keresünk.

    Amennyiben érdekli a megjelölt pozíció, kérem önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Villamossági ismeretek, gépészeti ismeretek, problémamegoldó képesség, gyors és precíz munkavégzés, találékonyság, önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Tapasztalat ipari berendezések karbantartásában, szervizelésében előny

Amit kínálunk:

    Családias légkör, versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Csonka János út