Grafton Recruitment

Szerviztechnikus - ipari klíma területen (4-18-40244/PR)

Feladatok:

Amennyiben otthonosan mozogsz a HVAC világában, szereted a mozgalmas, nem egy helyben ülős munkanapokat, akkor remélem, hogy az alábbiak is tetszeni fognak!

Ipari klíma- és hűtőberendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk KLÍMASZERELŐ pozícióba új kollégát.

Feladatok, amikre számíthatsz:
- Betanulást követően a kelet-magyarországi régió (azon belül is Pest megyéhez közel eső terület) szerviztevékenysége fog a Te hatáskörödbe tartozni;
- Légtechnikai berendezések telepítése, beüzemelése;
- Hibadiagnosztikai, megelőző karbantartási és szervizelési munkálatok ellátása;
- Javításokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok;
- Szaktanácsadás jellegű egyeztetések a partnerekkel (értékesíteni nem kell, nyugi :))

Elvárások:

Ami sikert eredményezhet:

- 3-5 év tapasztalat IPARI klímaszerelésben;
- Klímaszerelői/ hűtőgépszerelői/épületgépészeti végzettség;
- Vezetés szeretete, vezetési rutin;
- Előny: ha elektronikai háttérrel is rendelkezel;

Terület iránt érdeklődő PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK jelentkezését is várjuk!

Amit a megbízónk kínál:

Miért érdemes jelentkezni:

- Fizetésed tükrözni fogja munkád fontosságát, ami alapbéren felül negyedéves bónusszal, cafetériával is bővülni fog;
- Céges autót biztosítanak, amit magán célokra is tudsz használni;
- A hazai telephely kisebb, családias hangulata mellé stabil lábakon álló multinacionális vállalat párosul;
- Fontos számukra a környezetük védelme, ezért igyekeznek zöld megoldások irányába elmozdulni;

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok