Szerviztechnikus

HESZTIA Kft.

1035 Budapest

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Cégünk egy minőségorientált szervezet, mely több mint 25 éve tölt be fontos piaci szerepet tűzvédelmi eszközök forgalmazásában. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük.

Ha Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet és a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz! Éljük meg együtt a sikereket!

Főbb feladatok, munkák:

  • Rosenbauer tűzoltó gépjárművek, kisgépek karbantartása, javítása
  • Alkatrészellátás rögzítése, kezelése
  • Külföldi szervizoktatásokon való részvétel
  • Műszaki tanácsadás
  • Alkalmanként kezelői oktatások megtartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Gépjármű szerelői végzettség, gyakorlatias szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2-5 év versenyszférában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés
  • Utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás (alapfizetés + bónusz)
  • Cafetéria
  • Céges mobiltelefon, laptop, gépkocsi használat a munkavégzéshez
  • Kulturált színvonalas munkakörülmények
  • Fiatalos, dinamikus és közvetlen csapatszellem
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria

Fényképes önéletrajz