Hyexx Kft.
A Hyexx Géptervező és Kivitelező Kft. egyedi, célgépek tervezésével, gyártásával és automatizálásával foglalkozó vállalat. Alapítás éve 1994. A cég telephelye Monor. A vállalat 2000 óta saját, 3500nm-es telephelyén működik. Gépeinket túlnyomó többségben Németországba, Ausztriába, Lengyelországba, (EU) szállítjuk.

Szerviztechnikus / gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

    • Gépek, automaták mechanikai összeszerelése.
    • Automaták/gépek beüzemelése, szervizelése.
    • Szervizfolyamatok precíz dokumentálása.
    • Javítási munkák tervezése és szakszerű elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó kommunikációs készség
    • Rugalmasság
    • Külföldi kiküldetésen való részvétel (Németország, Ausztria) (külső helyszínen, illetve telephelyen történő szervizelés/karbantartás) (utazás autó/repülőgép)
    • Német vagy Angol nyelvtudás (minimum alapfokú, de társalgási szintű).
    • Alapszintű számítógép használat.
    • Jártasság pneumatikában/hidraulikában, alapvető villamos ismeretek.
    • Szakirányú középfokú (műszaki) végzettség.
    • Precíz, megbízható folyamatos önálló munkavégzés.
    • Jártasság méréstechnikában.
    • Műszaki rajzok/leírások értelmezése és használata / CAD alapismeretek.
    • B típusú jogosítvány.
    • Megbízhatóság
    • Kiváló problémamegoldó készség
    • Energikus, motivált hozzáállás
    • Jártasság gépek mechanikai összeszerelésében (akár autószerelés).
    • Hibafeltárás, Pneumatika

Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Esetenként céges autó használata
    • Versenyképes jövedelem + bónuszok és egyéb juttatások
    • Fejlődési lehetőség, szakmai kihívás, felelősségteljes munkakör
    • Céges telefon
    • Biztonságos, stabil céges háttér
    • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2200 Monor

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Várjuk a fényképes önéletrajzot tartalmazó jelentkezéseket.