Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő nagykereskedelmi cég, bővülő vevői igényeinek ellátására felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Szerviztechnikus

Főbb feladatok:

  • Ipari takarítógépek javítása, karbantartása és üzembe helyezése
  • Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány és megfelelő gyakorlat
  • Villamossági és mechanikai ismeretek, középfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság
  • Gyors, pontos, önálló munkavégzés
  • Csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, lendületes munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Rugalmas munkavégzési hely (Telephely: Budapest, IV.kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1044 Megyeri út 51.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerviztechnikus
  • Rövid pozíció név: Szerviztechnikus
  • Hirdető cég: FLOR Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: Ipari takarítógépek javítása, karbantartása és üzembe helyezése Adminisztrációs feladatok
  • Elvárások: B kategóriás jogosítvány és megfelelő gyakorlat Villamossági és mechanikai ismeretek, középfokú műszaki végzettség előnyt jelent Erkölcsi bizonyítvány Megbízhatóság Gyors, pontos, önálló munkavégzés Csapatmunka
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-16
  • Lejárati dátum: 2018-05-23
Állás, munka még: FLOR Kft.>