A több mint tíz éve működő, EURO GAMES TECHNOLOGY LTD. nemzetközi cég magyarországi leányvállalata, a Demar Kft. budapesti telephelyére műszaki végzettséggel rendelkező

SZERVIZTECHNIKUST

keres.

feladatok:

  • elektronikus játékgépek telepítése, helyszíni és műhelyben történő karbantartása, javítása, ezek adminisztrációja
  • a berendezések üzembe helyezése, szervizelése

A munkakör betöltéséhez minimális elvárás:

  • műszaki végzettség (elektronikai)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • alapszintű angol nyelvtudás (előny)

Amit biztosítunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú stabil, bejelentett munkahely
  • céges gépjármű a munkavégzéshez
  • céges mobiltelefon használat
  • cégen belüli képzések

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.