Colorspectrum Kft.
  • Irodatechnikával foglalkozó, magyar tulajdonú cég új kollégát keres
  • Szerviztechnikus

    munkakörbe

    feladatok:

    • fénymásoló gépek, nyomtatók szervizelése
    • irodai eszközök állapotának felmérése
    • multifunkciós eszközök hálózatba integrálása
    • driverek frissítése, egyedi beállítások elvégzése

    elvárások:

    • lelkiismeretes és hatékony munkavégzés, szakmai igényesség, rugalmasság, csapatmunka
    • informatikai ismeretek
    • műszaki végzettség és műszaki érzék
    • B kategóriás jogosítvány
    • erkölcsi bizonyítvány

    előny:

    • hasonló területen szerzett tapasztalat
    • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • céges autó, notebook, telefon
    • cafeteria
    • szakmai képzések, nyelvtanulási lehetőség
    • teljes munkaidős állás

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Szakmunka
    • Műszerész
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fizetési igény megjelölésével.