Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához XIII. kerületi munkahelyre

Szerviztechnikus

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • Fotóterminálok szoftverelése, csomagolása
  • Adminisztratív feladatok
  • Raktárkészlet és segédanyag ellenőrzése
  • Árumozgatás ( könnyű fizikai munka )

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • műszaki érdeklődés
  • önálló és precíz munkavégzés
  • általános informatikai ismeretek

Előny:

  • könnyűgépkezelő vizsga
  • alapszintű német/angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos és jó hangulatú munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapos betanulás
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások (bérlet, étkezési hozzájárulás, friss gyümölcs mindennap)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Minőségellenőrzés
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1135 Béke utca 21-29.

Ha szívesen csatlakozna egy sikeres és motivált csapathoz, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát küldje el nekünk a Jelentkezem gombon keresztül! Kérjük beleírni a hirdetés kódját: BUDFM02