A Monicomp Zrt. munkatársakat keres budapesti munkavégzésre

SZERVÍZTECHNIKUS (BELSŐ SZERVIZ)

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Számítás- és banktechnikai eszközök javítási, karbantartási, előkészítési, munkálatainak elvégzése a budapesti központban
  • Elvégzett munkák előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Kiadott eszközök, berendezések, szerszámok, anyagok megfelelő kezelése, felhasználásuk dokumentálása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú iskolai végzettség (előny: műszaki / informatikai)
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, magas szintű szakmai igényesség
  • Monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • POS terminálok szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Műszerész szakirányú végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség az OTP Csoport leányvállalatánál, a Monicomp Zrt -nél
  • Versenyképes munkabér mellett komplex juttatási csomag, amelyet a munkatársak saját igényeik szerint állíthatnak össze
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk elnyerte tetszését kérjük, hogy önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.