Német kompresszorgyártó cég magyarországi leányvállalata keres:

Szerviztechnikust

Kelet-Magyarországi területre

Főbb feladatok, munkák:

  • Levegő és egyéb technológiai gázok szállítását és komprimálását végző fúvók és csavar kompresszorok külföldről és belföldről érkező garanciális és nem garanciális szerviz munkái
  • Nagyjavítások elvégzése műhelyben (szét- és összeszerelés, szükséges alkatrészek cseréje, beállítás)
  • Az ajánlatadáshoz szükséges igények felmérése
  • A szerviz tevékenységének adminisztrálása ( munkalapok, építési naplók kitöltése, vezetése stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki, előnyt jelent a hűtős vagy elektromos szakmai végzettség
  • Előnyt jelent az aktív angol vagy német nyelv-tudás
  • Hajlandóság az egyéni és csapatmunkára egyaránt
  • Jó problémamegoldó képesség, határozott fellépés, gyakorlatias, segítőkész, együttműködő személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előnyt jelent a szerelői tapasztalat és gyakorlat csavarkompresszorok, légszárító berendezések, hűtőberendezések szerelése, szervizelése területén

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Magas színvonalú munka
  • Stabil munkahely
  • Nagy múltú német anyacég támogatása
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Céges szervizautó

  • Kelet-Magyarország területén levő ügyfelek telephelyén, saját telephelyeinken, esetenként külföldön

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye