Az Adecco, nemzetközi hátterű, daru és emelőgép iparágban piacvezető megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos nappali munkarend
  • Versenyképes jövedelem, cafetéria
  • Belföldi napidíj, túlórapótlék és készenléti díj
  • Magas technikai színvonal, kiváló munkakörülmények
  • Céges gépjármű, telefon, laptop
  • Multinacionális háttér
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség

Főbb feladatok:

  • Daruk, emelőgépek és berendezések megelőző karbantartásának elvégzése
  • Szerviz tevékenység, tervezett javítások elvégzése
  • Meghibásodások helyszíni elhárítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, partnercégek berendezéseinek jó ismerete, folyamatos ellenőrzése, felmérése
  • Riportálás a szakmai vezetés felé, dokumentációk naprakész vezetése
  • Alkatrészrendelés

Elvárások:

  • Erősáramú képesítés, villanyszerelő-, vagy középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések szerelésében, szervizelésében
  • Magasban végzendő munka vállalása
  • Aktív B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat, ügyfélközpontú gondolkodás

Munkavégzés helye:

  • Esztergom, Fejér megye környéke,
  • Gyöngyös, Heves, Jászberény környéke
  • Szeged, Hódmezővásárhely környéke
  • Kiskunhalas, Baja környéke
  • Győr, Szombathely, Pápa környéke
  • Zalaegerszeg
  • Dunaújváros

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Fejér megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a "Jelentkezem" gombra kattintva .