Szerviztanácsadó / munkafelvevő

BMW Group Partner

Nyíregyháza

AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

BMW Partnerként több mint 19 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában Debrecenben és Nyíregyházán. A Magisz Kft. személygépkocsi és motorkerékpár márkakereskedésből szolgáljuk ki ügyfeleinket. Végigkísérjük őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét – így téve az autósokat és motorosokat szaktudásunk segítségével a BMW márka lelkes rajongóivá.

Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Nyíregyházára azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!

Csatlakozzon hozzánk

SZERVIZTANÁCSADÓ / MUNKAFELVEVŐKÉNT.

FELADATOK:

  • előjegyzett szerviz munkaműveletek elvégzésének megszervezése, javítási megbízások ügyintézése
  • folyamatos kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
  • a javításhoz szükséges árajánlatok készítése, alkatrészek megrendelése, nyomon követése
  • az elvégzett javítások és szerviz műveletek minőségének ellenőrzése
  • munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • garancia- és méltányossági esetek kezelése, dokumentálása
  • szervizszolgáltatásokkal kapcsolatos tanácsadás és a szervizszolgáltatások értékesítése

ELVÁRÁSOK:

  • 3-5 éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • szakirányú közép- / felsőfokú műszaki végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kitűnő vezetői-, szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • magas stressztűrő képesség
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért kérjük, látogasson el a karrier oldalunkra. Bízunk benne, hogy találkozunk!

Nyíregyháza