AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

A Leier Autó Kft. BMW Márkakereskedés 18 éve várja kedves ügyfeleit Győrben a legújabb BMW modellekkel. Egy BMW modell - az autó éppúgy, mint a motorkerékpár- vásárlása egy különleges esemény, melyet felkészült és dinamikus csapatunk tesz egyedivé és felejthetetlen élménnyé ügyfeleink számára. Célunk, hogy ezt a pozitív élményt megőrizve ügyfeleink bizalommal válasszanak minket szerviz szolgáltatások igénybevételekor is.

Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá! Ügyfélszolgálati csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk. Győri kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni, és ehhez azonnali hatállyal épp Önre van szükségünk

SZERVIZTANÁCSADÓKÉNT.

Feladatok:

  • Támogatást nyújt ügyfeleinknek a diagnosztikán alapuló tanácsadástól kezdve, a gépkocsi ügyfélnek történő visszaadásáig és ennek során a kapcsolattartó szerepet tölti be az ügyfél és a szerviz között.
  • Az ügyfeleink számára nyújtott minden területre kiterjedő és meggyőző támogató tevékenységével hozzájárul ügyfeleink kötődésének biztosításához és az új ügyfelek megnyeréséhez.
  • A szervizben tartózkodást kiemelkedő élménnyé teszi ügyfeleink számára és tevékenységével, valamint elkötelezettségével megfelel ügyfeleink elvárásainak.
  • Kapcsolattartó szerepet tölt be a jótállási- és méltányossági esetek, valamint az összes többi javítási megbízás ügyintézésében.
  • Támogatást nyújt a szervizszolgáltatásokkal kapcsolatos tanácsadásban és a szervizszolgáltatások értékesítésében.

Elvárások:

  • Műszaki végzettséggel, vagy erős műszaki háttérrel párosuló kereskedelmi végzettséggel rendelkezik.
  • Lelkesedik az autóipar, és szenvedélyesen vonzódik a BMW márka iránt.
  • Kimondottan ügyfél- és szervizorientált személyiség és ügyfeleink elvárásaira meggyőző megoldásokat talál.
  • Műszaki ismereteivel és a technikával szembeni affinitásával bizalmat ébreszt az ügyfelekben és a műszaki munkatársaiban is.
  • Kommunikációs készsége, stressz tűrő képessége és megbízhatósága kiemelkedő.
  • Kiváló tanácsadói teljesítményével aktívan hozzájárul szervizszolgáltatásaink érétkesítéséhez

És amit mi kinálunk önnek:

    Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos javadalmazást (alapbér és jutalék) kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Felkeltettük érdeklődését?

Várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva!

A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli.