A KITE Zrt. - Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége - pályázatot hirdet

Szervizszerelő

munkakör betöltésére

    Közép-magyarországi Régió területére
    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:

  • gépek és berendezések szervizellátása,
  • alkatrész szükséglet felmérése, jelentése,
  • a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás,
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel.

Elvárások:

  • középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • terhelhetőség, jó együttműködési képesség,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • mobilitás.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • mezőgazdasági gépészeti végzettség,
  • szervizterületen szerzett 1-3 év tapasztalat,
  • számítógépes diagnosztika területén szerzett gyakorlat,
  • elektronikai ismeretek,
  • angol nyelvtudás.

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye:
  • Aszód és környéke,
  • Dabas és környéke,
  • Szászberek és környéke,
  • Mezőtúr és környéke vagy
  • Füzesabony és környéke.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Aszód Dabas, Füzesabony, Szászberek, Mezőtúr

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül. töltheti fel 2019.02.10-ig.