Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A KITE Zrt. Déli Régiója pályázatot hirdet

Szervizszerelő gyakornok

munkakör betöltésére

    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:

    • megismerni a társaság működését és tevékenységét,
    • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
    • szakmai tudás fokozatos elsajátítása,
    • gépek és berendezések szervizellátásában való aktív közreműködés.

Követelmények:

    • középfokú műszaki végzettség,
    • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
    • "B" kategóriás jogosítvány,
    • jó együttműködési képesség,
    • megbízhatóság, pontosság,
    • mobilitás.

Előnyt jelent:

    • mezőgazdasági műszaki végzettség,
    • angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

    • Baja és környéke
    • Hódmezővásárhely és környéke vagy
    • Telekgerendás és környéke.

Amit nyújtunk:

    • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
    • versenyképes havi alapjövedelem,
    • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
    • cafeteria-rendszer,
    • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
    • kinevezés után: céges autó, mobiltelefon, laptop,
    • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül – a megpályázott munkakör kiválasztásával - töltheti fel 2018.07.31-ig.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szervizszerelő gyakornok
  • Hirdető cég: KITE Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye
  • Feladatok: megismerni a társaság működését és tevékenységét, a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel, szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gépek és berendezések szervizellátásában való aktív közreműködés.
  • Elvárások: középfokú műszaki végzettség, felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel), "B" kategóriás jogosítvány, jó együttműködési képesség, megbízhatóság, pontosság, mobilitás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-07-25
Állás, munka még: KITE Zrt.>