A Tetra Pak a világ vezető élelmiszer-feldolgozóipari rendszer- és csomagolóanyag-gyártó vállalata, amelynek célja, hogy biztonságos, innovatív és környezetbarát termékeivel nap mint nap százmilliók élelmiszerellátását segítse világszerte. Ma a Tetra Pak az egyetlen olyan nemzetközi nagyvállalat a világon, amely képes integrált feldolgozó-, csomagoló-, elosztó gépsorokat és üzemi megoldásokat kínálni az élelmiszer-feldolgozásban. A ”MEGŐRZI, AMI JÓ” mottó, a Tetra Paknak azt a célját közvetíti, hogy a világ minden részére biztonságos és egészséges élelmiszert juttasson el.

Szervizmérnök

pozícióra keressük új kollégánkat, ahol a pozíció legfőbb célja megelőző karbantartások koordinálása és végrehajtása magas színvonalon a bevett eljárásoknak megfelelően.

A munkavégzés helye Budaörs, Magyarország.
Munkád során 80%-ban fogsz ügyfeleket látogatni.

Feladatkör: Szervizmérnökként ezek lesznek a feladataid:

  • A megelőző karbantartások koordinálása és végrehajtása magas színvonalon a bevett eljárásoknak megfelelően.
  • A Tetra Pak berendezések hatékony és megbízható működésének biztosítása.
  • Felmerülő műszaki problémák gyökérokának felkutatása és megszűntetése.
  • Termékfeldolgozó és töltővonalak telepítése.
  • Ügyfelek működési költségének optimalizálása, az ügyfelek elégedettségének folyamatos magas szinten tartása.
  • Segítségnyújtás, ügyfélpanaszok kivizsgálása.
  • A biztonsági előírásoknak és követelményeknek betartása.
  • Termékbiztonsági előírások betartása.

Elvárások a feladatkör betöltéséhez: Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Főiskolai vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettséggel (specializáltan: mechatronikából, elektronikából vagy automatizálásból)
  • Jó angol nyelvtudással; emellett a magyar nyelvismeret is elengedhetetlen
  • Nyitottsággal a mindennapos utazásra (Magyarországon 90%, esetenként külföldre)
  • Eredményorientált szemlélettel
  • Kiváló kommunikációs készséggel és ügyfélközpontú hozzáállással
  • Több éves gyakorlati tapasztalattal hasonló feladatkörben, ami előnyt jelent (kb. 1-4 év)
  • A PLC programozásban szerzett tapasztalattal, ami szintén nagy előnyt jelent

Amit Kínálunk:

  • Izgalmas szakmai kihívásokat, változatos feladatokat és professzionális fejlődési lehetőséget kínálunk egy globális vállalatnál.
  • Innovációra épülő cég kultúrát, ahol munkatársaink legújabb technológiát képviselő, világszínvonalú termékeket állítanak elő.
  • Egy gondoskodó környezetet, támogató és mindig segítőkész kollégákkal
  • Hosszútávú karrier lehetőséget egy jó hírű, biztonságos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • Céges autót
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást és egyéb kedvező juttatásokat

Jelentkezz most! Ha szeretnél egy vezető nemzetközi vállalat csapatához csatlakozni, amely globális lehetőségeket és vonzó foglalkoztatási feltételeket kínál, akkor küldd el pályázatod a karrieroldalunkon, ahol megtalálod további nyitott álláslehetőségeinket is.

A pozícióra  április 30-ig várjuk a jelentkezőket.

A Tetra Pak elkötelezett amellett, hogy megvédje alkalmazottait, ügyfeleit és Önöket, jelöltjeinket. Azon dolgozunk, hogy a pozíció felvételi folyamatának valamennyi vagy legtöbb lépését virtuális eszközökkel teljesítsük. Részletesebb információt a toborzási folyamat során szolgáltatunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

How to apply:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.