Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Szervizmérnök

pozícióba.

Cégjellemzők:

Szeretné épületgépészeti tapasztalatát fejleszteni? Esetleg Ön pályakezdő, szeretne ezen a területen elhelyezkedni?
Partnerünk energetikai és épületgépészeti mérésekkel, szabályozásokkal foglalkozik már 29 éve. Komplett megoldásokat, széles termékpalettát és rugalmas szolgáltatásokat kínálnak.
Jelentkezzen, és legyen részese a folyamatos szakmai fejlődésnek!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Épületgépészeti szabályozóberendezések, DDC szabályozók programozása, üzembe helyezése
  • Szabályozóberendezések szervizelése
  • Felügyeleti rendszerek kialakítása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú végzettség, műszaki területen szerzett tapasztalattal vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, mobilitás

Előnyök:

  • Befejezett felsőfokú épületgépész, villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • DDC szabályozók programozásának ismerete
  • Épületgépészeti rendszerek szabályozásában szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Cafetéria
  • Prémium
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Céges laptop
  • Céges telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Stabil céges háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Pozíció területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Hegyes Mónika várja, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhet el.