Cégünk, az Xcopy Kft. elismert, huszonhat éve sikeresen működő, magyar tulajdonú kereskedő cég, mely ismert gyártmányú irodatechnikai termékek, kiegészítők és komplex dokumentumkezelői megoldások értékesítésével, valamint magas színvonalú szervizszolgáltatások ellátásával foglalkozik.
A cég budapesti irodájába keres munkatársat

Szervizmérnök / Szerviztechnikus

pozícióba
a budapesti és a pest megyei ügyfelek kiszolgálása céljából.

Feladatok:

    Szervizelési feladatok ellátása az ügyfeleknél a legmagasabb minőségű szolgáltatás biztosításával, a fénymásoló-, nyomtató-, szkenner- és nyomdai gépek, nagy teljesítményű berendezések hibaelhárítása, megelőző karbantartása:
    • a gépek állásidejének minimalizálása,
    • telepítésben és beüzemelésben való részvétel,
    • felhasználók betanítása, támogatása,
    • a már üzemelő berendezések karbantartása, eseti javítása,
    • az elvégzett munka adminisztrálása,
    • együttműködés a cég munkatársaival,
    • kapcsolattartás a felhasználókkal,
    • a szerviztevékenységgel, a termékekkel és a partnerekkel kapcsolatos tapasztalatok visszacsatolása,
    • szakmai továbbképzéseken, oktatáson való részvétel,
    • igényes, pontos, precíz munkavégzés.

Elvárások:

    • minimum középfokú szakirányú vagy felsőfokú műszaki (villamosmérnöki/IT) végzettség,
    • szervizelés területén szerzett 2-3 éves gyakorlat
    • társalgási szintű angolnyelv-tudás a műszaki dokumentumok és oktatás megértéséhez,
    • alapvető számítástechnikai és hálózati ismeretek,
    • B kategóriás jogosítvány,
    • utazási hajlandóság, mobilitás,
    • ügyfélközpontú, udvarias, szolgáltatói mentalitás,
    • döntésképesség, megbízhatóság, jó problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

    • megbízható márkák, elismert termékek és vállalati háttér,
    • versenyképes fizetés,
    • cégautó, laptop, mobiltelefon,
    • azonnali munkakezdés lehetősége,
    • szakmai felkészítés, rendszeres képzések,
    • együttműködő, kiváló szakmai hátterű csapat,
    • fiatalos, nyitott, közvetlen légkör.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Érdeklődése esetén pályázati anyagát a fizetési elképzelés megjelölésével kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.