Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:
  • SZERVIZMÉRNÖK

    Leendő munkatársunk feladatai:

      • Villamos hibakeresést/javítást végez valamint elvégzi a finommechanikai beállításokat
      • Funkcionális tesztet végez a gépen, amely magában foglalja többek között a:
        • a mozgó automaták működésének ellenőrzését;
        • szenzorok és érzékelők pozíciójának és érzékenységének beállítását;
        • kamerák, objektívek és megvilágítások működésének ellenőrzését.
      • A megadott tesztutasításokat követve kalibrálja a mérőmodulokat. A folyamatot és a kapott mérési eredményeket dokumentálja.
      • A kiszállított készüléket a vevőnél installálja (jellemzően Ázsia területén)
      • Szervizeléssel kapcsolatos műszaki dokumentációkat karbantartja.
      • Igény esetén a vevőnél szervizeli a berendezést.

    A számunkra ideális jelölt:

      • villamosmérnök végzettségű
      • eligazodik villamos tervrajzokban
      • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
      • felelősségteljes, önálló és kreatív, hatékonyan együttműködik, megbízható és precíz
      • angol nyelvtudással rendelkezik

    Előnyt jelent:

      • a műszergyártás, automatizálás vagy optika területén szerzett tapasztalat

    Amit mi kínálunk:

      • részvétel szakmai kihívást jelentő projektekben
      • modern, kényelmes munkakörnyezet
      • versenyképes bér, cafeteria juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1117 Prielle Kornélia utca 2.

    Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Szervizmérnök
    • Rövid pozíció név: Szervizmérnök
    • Hirdető cég: Semilab Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XI. kerület
    • Feladatok: Villamos hibakeresést/javítást végez valamint elvégzi a finommechanikai beállításokatFunkcionális tesztet végez a gépen, amely magában foglalja többek között a:a mozgó automaták működésének ellenőrzését;szenzorok és érzékelők pozíciójának és érzékenységének beállítását;kamerák, objektívek és megvilágítások működésének ellenőrzését.A megadott tesztutasításokat követve kalibrálja a mérőmodulokat. A folyamatot és a kapott mérési eredményeket dokumentálja.A kiszállított készüléket a vevőnél installálja (jellemzően Ázsia területén)Szervizeléssel kapcsolatos műszaki dokumentációkat karbantartja.Igény esetén a vevőnél szervizeli a berendezést.
    • Elvárások: villamosmérnök végzettségűeligazodik villamos tervrajzokbanmegbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezikfelelősségteljes, önálló és kreatív, hatékonyan együttműködik, megbízható és precízangol nyelvtudással rendelkezik
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-05-17
    • Lejárati dátum: 2018-05-24
    Állás, munka még: Semilab Zrt.>