A QLM Logistics Solutions Kft. iparágában egyik legnagyobb és a legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktár logisztikai szállító. Társaságunk egyedülálló módon a hatékony raktár logisztikai folyamatok tervezésétől a megfelelő eszközök kiválasztásán, telepítésén keresztül kiszámítható, alacsony költségszinten üzemeltethető raktárakat kivitelez. Állványrendszerekben a NEDCON, elektromos raktári targoncákban a világelső CROWN, dokkolás- és biztonságtechnika területén a RITE-HITE kizárólagos hazai forgalmazójaként, raktár logisztikai szoftverek területén pedig a saját fejlesztésű QLM-WaProM által kínálunk hosszú távú és költséghatékony megoldásokat.

Katt ide, ha érdekel, milyen nálunk dolgozni.

Fiatalos csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szervizmérnök

    anyagmozgató gépek és automata raktári rendszerek

Melyek lesznek az új munkatársunk feladatai?

    Új munkatársunk legfőbb feladata műszaki háttértámogatás nyújtása a szerviz számára, elsősorban anyagmozgató gépek és automata raktári rendszerek területén.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Műszaki támogatás a szerviz koordinátorok és technikus kollégák részére
  • Műszaki kérdésekben kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Árajánlatok készítése ügyféligények alapján.
  • Együttműködés egyedi műszaki megoldások kidolgozásában, távdiagnosztikában.
  • Vitás garanciális ügyek intézése műszaki oldalról, műszaki szakvélemény készítése
  • Eszköz- és alkatrész beszerzési források felkutatása, beszerzési ajánlatok értékelése, döntés a beszerzési forrásról.
  • Műszaki képzéseken való részvétel beszállítóinknál.
  • A műszaki vezető munkájának támogatása.
  • Belső oktatások megtartása, oktatási anyagok elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Szerviz területén eltöltött minimum 3-5 év tapasztalat (pl. gép- vagy haszongépjármű, munkagép szerviz)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Aktív angol nyelvtudás (min. B2 szintű)
  • Nyitottság az új ismeretekre
  • Komplexitás, rendszerszemlélet

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Targoncák javításában való jártasság
  • Automata rendszerek, szállítópályák javításában való jártasság (PLC programozás)

Amire nálunk számíthatsz:

  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Bejárási költségtérítés, cafeteria
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Rendszeres szakmai továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint, Tó Park

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.