Épületkezeléssel és helyiségautomatizálással foglalkozó, nagy múltú multinacionális partnercégünk keresi legújabb kollégáját Szervizmérnök pozícióban.

Szervizmérnök

Miért érdemes jelentkezned?

  • Céges autóval járhatsz munkába
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • A versenyképes jövedelem mellett egyéb juttatásokkal honorálják munkádat
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető lokáció
  • Egy biztos, stabil hátterű multinacionális cégnél dolgozhatsz

Amik a feladataid lennének:

  • Részt veszel az épület-automatikai projektek kivitelezésében, üzembehelyezésében, DDC/PLC és SCADA programozási feladatok elvégzésében
  • Te javítod/javíttatod meg az üzembehelyezések során feltárt hibákat
  • Te tartod karban az automatizált épületgépészeti berendezéseket, vezérlő szekrényeket. Feltárod a rendszer működése során fellépő nem várt hibákat és javítod azokat
  • Épület-automatikai rendszer átalakítások, bővítések, kiviteli munkáinak elvégzése és koordinálása is a Te feladatod lesz
  • Tartod a kapcsolatot a megrendelőkkel, alvállalkozókkal

Amikre szükségünk van:

  • Rendelkezz villamosmérnöki/technikusi végzettséggel
  • Legyen PLC programozásban tapasztalatod/ismereted
  • Legyen automatizálásban alkalmazott erősáramú és vezérlési áramkörökben ismereted

Előny lehet a számodra:

  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • SQL adatbázis ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szervizelésben, hibakeresésben és javításban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.