PBM Mélyépítő Kft.

Hazai, dinamikusan fejlődő, speciális mélyépítéssel foglakozó cégünkhöz kollégát keresünk szervizmérnök munkakörbe.

Szervizmérnök

Feladataid lesznek:

    • hidraulikus hajtású, lánctalpas fúrógépek üzemben tartási és időszakos karbantartási feladataidnak ütemezése, nyomonkövetése
    • szerelő kollégák irányítása és szakmai támogatása főként a hibakeresésben
    • alkatrészek rendelése, beszerzése, esetenként szállítás a munkaterületre
    • a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
    • hetente 1-2 nap munkaterületen található berendezések vizsgálata, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • gépészmérnök végzettség
    • hidraulikus rendszerek ismerete
    • karbantartásban, szervizelésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
    • alapfokú angol nyelvtudás
    • rugalmas, motivált személyiség
    • önálló munkavégzésre való igény

Amit kínálunk:

    • valódi szakmai fejlődési lehetőséget
    • megbecsülést, hiszen a munkád kulcsfontosságú lesz számunkra
    • versenyképes jövedelemet
    • céges autó használatot
    • telefon használatot
    • dinamikus, fiatalos csapatot
    • stabil háttéret és hosszú távú munkalehetőséget
    • korrekt munkafeltételeket

    Ha igazi szakmai kihívásra vágysz, akkor jelentkezz hozzánk!

    A munkavégzés helye: Dunakeszi (alkalmanként vidék).

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Székesdűlő sor

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Jelentkezésedhez kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!