Szervizmérnök

    Multinacionális partnerünkhöz szervizmérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Elvégzi az ATM-ek, kioszkok, önkiszolgáló kasszák illetve IT kommunikációs eszközök helyben történő javítását, karbantartását Jász-Nagykun-Szolnok megyében (és esetenként a környező megyékben is) – a munkavégzés helye vegyes, céges autót kap, amivel járja az ország bizonyos részeit (lakhelytől függően)
  • Megállapítja a problémákat és végrehajtja a kisebb javításokat és alkatrész cseréket pl.: számítógépeken és az előző bekezdésben említett berendezések perifériáin, nyomtatóin, POS rendszereken, stb.
  • Segédkezik a helyszíni telepítésekben, beleértve a kábelezést, a termékkonfigurációt és a készülék kisebb tesztelését
  • Időszakos preventív karbantartási munkálatokat végez
  • Felelős a vevői elégedettségért
  • A vevői kéréseket és problémákat továbbítja felettesei felé továbbá azok megoldásában részt vesz

Elvárások:

  • B kategóriás vezetői engedély a céges szervizautó vezetéséhez
  • Közép vagy felsőfokú végzettség karbantartási – gépész, villamos vagy számítástechnikai – területen
  • Magasabb szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hálózati és rendszerfelügyeleti rendszerek/protokolok ismerete (pl.: Ethernet, SNA, WAN)
  • Adatbázis kezelési ismeretek (pl.: SQL interface, távoli adat kezelés)
  • Karbantartási tapasztalat számítógépek (asztali gépek, szerverek, perifériák), router-ek, hálózatok, kapcsolók, hub-ok területén
  • Önálló munkavégzés és jó probléma megoldó képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség a vevőkkel
  • Gyors tanulás képessége és határidők betartása, jó minőségű munka elvégzése mellett
  • Rugalmas munkavégzés vállalása, beleértve az éjszakai munkát, hétvégeket, túlórákat, rugalmas műszakokat és ügyeletet
  • Angol nyelv ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat: elektronikai vagy elektromechanikai készülékek területén
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat: elektronikai vagy rework technikus
  • NCR vagy hasonló eszközökön szerzett tapasztalat
  • Hálózati eszközök, technológiák magasabb szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szolnok