ICCO EMT Kft.
  • Cégünk közel 20 éve elektronikai gyártásban használatos berendezések értékesítésével és szervizelésével foglalkozik. Tanúlni akaró, érdeklődő, önálló munkavégzésre képes szervizes / támogató kollégát keresünk, aki a betanulási időszak után üzembehelyezést , oktatást, támogatást majd karbantartást és szervizelést tud végezni speciális gépeken.

  • Munkatársat keresünk

    Szervizmérnök

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Hullám és szelektívforrasztó valamint folyadék adagoló automatizált berendezések szervizelése és támogatása
      • Teljes beüzemelési ciklus elvégzése az előzetes gépátvételtől a végső átvételig
      • Vevők technikusi/mérnöki gárdájának oktatása
      • Szervezett karbantartások a vevők telephelyén.
      • Szervizelés a vevők telephelyén
      • Távolsági támogatás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Műszaki végzettség : villamos és/vagy gépész
      • Angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
      • Számítástechnikai ismeretek
      • Önálló munkavégzés
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakör betöltése

    Amit kínálunk:

      A versenyképes fizetésen felül cégautót és a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítunk.

      Leendő kollégánk külföldi tréningeken fog részt venni, valamint gépátvételre is pár napra külföldre kell utaznia. A munka csak Magyarország határain belül történik, home office-ból.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Kérjük mellékelje angol és Magyar nyelvü Önéletrajzát.