Az Endress+Hauser a folyamatautomatizálás és a professzionális ipari mérőkészülékek gyártása területén a piacvezetők egyike. Cégünk, az Endress+Hauser (Magyarország) Kft. a svájci tulajdonú cégcsoport hazai kereskedelmi és szervizképviselete

SZERVIZMÉRNÖK

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • A Partnereinknél működő, folyamatautomatizálásban alkalmazott mérőeszközök és mérőrendszerek üzembehelyezése
  • Műszaki tanácsadás
  • Karbantartás, javítás
  • Helyszíni és laboratóriumi kalibrálás
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a gyárakkal

Amit a pályázótól kérünk:

  • Villamosmérnöki, vagy üzemmérnöki végzettség (MSc vagy BSc)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számítógép magabiztos használata (Windows, MS Office) és Internet alapos ismerete
  • Rendszeresség, önállóság, kezdeményezőkészség, problémamegoldó készség, tolerancia, jó kommunikációs készség

Ami a pályázónak előnyt jelent:

  • Villamosmérnöki kar, műszer-automatizálás szakirányon szerzett végzettség
  • Ipari folyamatok mérőműszereinek üzemeltetésében, szervizelésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Digitális terepi buszrendszerek, digitális kommunikáció területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Metrológus végzettség, kalibrálásban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Budapesti, vagy Budapest környéki lakóhely
  • SAP, Outlook, Salesforce ismerete

Amire a pályázó számíthat:

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Szolgálati gépkocsi
  • Mobiltelefon használat
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével várjuk.